/ziemniachan/ - Ziemniachan

zapasowy


New Reply on thread #299
X
Max 20 files0 B total
[New Reply]

[Index] [Catalog] [Banners] [Logs]
Posting mode: Reply [Return]


thumbnail of GRg4ejDWoAAhxBl.jpg
thumbnail of GRg4ejDWoAAhxBl.jpg
GRg4ejDWoAAhxBl jpg
(417.65 KB, 1080x1350)
> zrób cieszynkę w stylu kon aki cienso man bo jesteś fanem anime (nie czytaj mangi bo nie masz czasu)
> uefa chce ci się dobrać do dupy bo to jakiś symbol organizacji terrorystycznej
przypał
thumbnail of xcHdqFxxeGrFYpIT.mp4
thumbnail of xcHdqFxxeGrFYpIT.mp4
xcHdqFxxeGrFYpIT mp4
(362.77 KB, 640x360 h264)
wkurwiłem się na piłkę nożną bo te cioty z hiszpanii wygrały
w ogóle ta nieuznana ręka przelała czarę goryczy, te niejasne zasady są tak ustawione celowo bo nie widzę innego wytłumaczenia
co to kurwa było
jebać to mój ronaldo odpadł
to koniec, niech ktoś tylko rozjebie hiszpanię błagam kurwa
francja gra takie kurwa gówno, oni strzelili mniej goli niż polska ja pierdole to się kurwa nie dzieje
 >>/3535/
kurwa zapomniałem i grałem w grę, dobrze że jeszcze zdążę na drugą połowę
widzę że 0:0 to chyba nudy i tak
oczywiście gol-gówno wepchany piętą do bramki
najgorsze mistrzostwa europy odkąd świadomie oglądam, czyli gdzieś od 2000 roku
a mistrzostwa świata w katarze też były chujowe, jebać taktyczną piłkę nożną oddajcie mi dżoga bonito skurwysyny
 >>/3558/
nie daję większych szans turcji, do tego nie przepadam za nimi za bardzo jako narodem, ciekawym zawodnikiem jest w zasadzie tylko arda guler
ale może przynajmniej będzie mecz z bramkami
anglia przechodzi
no z dwojga złego to wolę jednak ich bo mają potencjał się rozkręcić jeszcze
 >>/3565/
ogólnie piłka nożna to chujnia w ostatnim czasie
póki nie wyeliminują problemów takich jak wieczne błędy sędziów, niejasne zasady, zachowawczość w grze, granie na czas to będzie jak teraz
w ligach jeszcze jest większa losowość z uwagi na ilość spotkań, ale na turniejach to jest dramat kurwa
tak na chłodno to mecz Holandia - Turcja najlepszy z ćwierćfinałowych dla postronnego widza
było czuć że Turcy tego nie dowiozą, ale fajne zaskoczenie że pierwsi strzelili i mieli przez chwilę półfinały 
w każdym razie jebać turków bo to bydło, po przegranym meczu robili jak zwykle burdel w cywilizowanym kraju

Post(s) action:


Moderation Help
Scope:
Duration: Days

Ban Type:


New Reply on thread #299
Max 20 files0 B total